УкраїнаБригада енергетиків потрапила під обстріл російського дрона

Бригада енергетиків потрапила під обстріл російського дрона

На Дніпропетровщині бригада енергетиків потрапила під обстріл ворожого безпілотника. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на компанію ДТЕК.

«В одному з прифронтових міст Дніпропетровської області FPV-дрон атакував підрозділ ДТЕКу. На щастя, наші колеги залишились неушкодженими», – йдеться в повідомленні.

До слова, що енергетики щодня працюють в надскладних умовах, аби електропостачання в країні було стабільним.

Нагадаємо, у Кривому Розі комунальники вкрали латунні трубки: пів міста залишилася без гарячої води.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc