УкраїнаБіля Запорізької АЕС знову пролунали вибухи

Біля Запорізької АЕС знову пролунали вибухи

Біля тимчасово окупованої Запорізької АЕС експерти Міжнародного агентства з атомної енергії знову заявили про вибухи.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на МАГАТЕ.

“Команда МАГАТЕ продовжувала чути вибухи щодня протягом останнього тижня, хоча жодних повідомлень про пошкодження ЗАЕС не надходило”, — йдеться у звіті.

Нагадаємо, що 22 жовтня на Запорізькій атомній електростанції енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії 330 кВ, яка була пошкоджена через російські обстріли 21 жовтня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc