Кількість постраждалих внаслідок нічного удару військ рф по Запоріжжю зросла до 20, серед них – четверо дітей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на начальника Запорізької ОВА Івана Федорова.
Нагадаємо, вночі 16 вересня росія завдала ударів по Запоріжжю. Обстріл здійснили за допомогою реактивної системи залпового вогню «Торнадо-С», випустивши 10 боєприпасів по місту та області.
