УкраїнаАтака на Тернопільщині: яка ситуація з електрикою

Атака на Тернопільщині: яка ситуація з електрикою

Через пошкодження ключового енергооб’єкта на Тернопільщині ситуація з електрикою залишається критичною. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Тернопільську ОВА.

«Протягом останньої доби вдалося вирішити низку технічних питань, що дозволило забезпечити роботу всіх об’єктів критичної та соціальної інфраструктури», — йдеться у повідомленні.

Продовжується робота щодо стабілізації ситуації за рахунок підключення до зовнішніх мереж сусідніх областей та залучення альтернативних джерел генерації та когенерації. “Тернопільобленерго” вимушено запровадило графік подачі електроенергії, які будуть змінюватися залежно від наявних обсягів енергетичних ресурсів.

Мешканців Тернопільщини просять ощадливо використовувати електроенергію в побуті.

Нагадаємо, внаслідок російської атаки у Тернополі 95 тисяч людей були без світла.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc