Внаслідок атаки рф на Київ 9 січня поранення отримали 25 людей, ще четверо загинули. У столиці зафіксовано значні руйнування, зокрема пошкоджено будівлю одного з посольств.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Київську міську прокуратуру.
Серед загиблих – троє мешканців житлового комплексу у Дніпровському районі столиці.
Ще однією жертвою став 58-річний працівник екстреної медичної допомоги, який прибув для надання допомоги постраждалим у Дарницькому районі.
Серед поранених є медичні працівники, рятувальники та співробітник поліції.








Наслідки атаки зафіксовано одразу в кількох районах Києва – Дарницькому, Дніпровському, Деснянському, Печерському, Шевченківському, Голосіївському та Святошинському.
Загалом пошкоджено 19 багатоповерхових житлових будинків, будівлю одного з посольств, вибиті вікна у дитячому садочку.
Також зазнали пошкоджень трамвайне депо, недобудована багатоповерхівка, автомобілі, супермаркет та автозаправна станція.
Остаточну кількість постраждалих наразі уточнюють. На місцях ударів працюють рятувальники та правоохоронці, які документують черговий воєнний злочин російської федерації.
Нагадаємо, «Чи був це «Орешник» – не відомо»: росіяни атакували критичну інфраструктуру на Львівщині.
