Сьогодні зранку, 16 березня росіяни атакували дронами Київ. Уламки впали в самому центрі столиці.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міського голову Києва Віталія Кличко та начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченко.
Попередньо, атака минулася без постраждалих.
Наслідки зафіксували в Шевченківському, Соломʼянському та Святошинському районах.
Так, у Святошинському районі уламки впали на нежитловій території, горить трава. У Соломʼянському районі частини БпЛА впали на відкритій місцевості.
Уламки впали в самому центрі столиці – біля Монумента Незалежності.
Нині екстрені служби прямують на місця падіння уламків.
Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні ракети та понад 400 БПЛА.
