УкраїнаАтака на Київ 16 березня: уламки впали в самому центрі столиці

Атака на Київ 16 березня: уламки впали в самому центрі столиці

Сьогодні зранку, 16 березня росіяни атакували дронами Київ. Уламки впали в самому центрі столиці.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на міського голову Києва Віталія Кличко та начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченко.

Попередньо, атака минулася без постраждалих.

Наслідки зафіксували в Шевченківському, Соломʼянському та Святошинському районах.

Так, у Святошинському районі уламки впали на нежитловій території, горить трава. У Соломʼянському районі частини БпЛА впали на відкритій місцевості.

Уламки впали в самому центрі столиці – біля Монумента Незалежності.

Нині екстрені служби прямують на місця падіння уламків.

Нагадаємо, вночі росіяни запустили по Україні ракети та понад 400 БПЛА.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc