Американсько-український інвестиційний фонд відбудови вже запрацював. Наразі триває формування першого пулу проєктів у сферах критичних мінералів, енергетики та інфраструктури.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву прем’єр-міністра України Юлії Свириденко.
Прем’єр України зустрілась з міністром фінансів США Скоттом Бессентом та подякувала йому за підтримку продуктивної взаємодії.
«Залишається ще кілька важливих рішень для повного функціонування фонду, але вже сьогодні формується перший “пайплайн” потенційних проєктів», – пояснила Свириденко.
За її словами, зосередилися на першочергових проєктах в:
- критичних мінералах,
- енергетиці,
- інфраструктурі.
Нагадаємо, 1 травня Україна і США підписали угоду про створення американсько-українського інвестиційного фонду відбудови.
