УкраїнаАмерикансько-український фонд відбудови запрацював: перші проєкти

Американсько-український фонд відбудови запрацював: перші проєкти

Американсько-український інвестиційний фонд відбудови вже запрацював. Наразі триває формування першого пулу проєктів у сферах критичних мінералів, енергетики та інфраструктури.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву прем’єр-міністра України Юлії Свириденко.

Прем’єр України зустрілась з міністром фінансів США Скоттом Бессентом та подякувала йому за підтримку продуктивної взаємодії.

«Залишається ще кілька важливих рішень для повного функціонування фонду, але вже сьогодні формується перший “пайплайн” потенційних проєктів», – пояснила Свириденко.

За її словами, зосередилися на першочергових проєктах в:

  • критичних мінералах,
  • енергетиці,
  • інфраструктурі.

Нагадаємо, 1 травня Україна і США підписали угоду про створення американсько-українського інвестиційного фонду відбудови.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc