СвітЗСУ вдарили по складах російської армії в Курській області

ЗСУ вдарили по складах російської армії в Курській області

Українські військові завдали удару по військових складах ворога, в Курській області рф. Знищили обладнання і кілька десятків солдатів окупаційної армії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

«7 квітня 2025 року Повітряні сили Збройних Сил України завдали удару по комплексу складських приміщень, який активно використовувався збройними силами Російської Федерації в Озерках Курської області», – йдеться у повідомленні Генштабу.

У результаті удару було знищено ангари, кілька військових будівель, а також технічне обладнання. ЗСУ ліквідували понад 30 окупантів, у тому числі екіпажі БпЛА та ремонтників.

«Знищення цього об’єкту суттєво знижує можливості російської федерації для ведення бойових дій проти підрозділів Сил оборони України в Сумській області та на Курському напрямку», – зазначили військові.

У Генштабі наголосили, що українські захисники завдають ударів лише по дійсних військових цілях противника та вживають усіх заходів, щоб максимально захистити цивільних.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc