СвітЗеленський зустрівся із Трампом у Нью-Йорку

Зеленський зустрівся із Трампом у Нью-Йорку

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з кандидатом у президенти США Дональдом Трампом у Trump Tower у Нью-Йорку.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на видання The Guardian.

«Для нас велика честь бачити президента серед нас, він багато пережив», — сказав Трамп.

Зеленський заявив, що у нього і Трампа «спільна думка про те, що війну в Україні необхідно припинити», і що важливо зустрітися з обома кандидатами у президенти США.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше про те, як план перемоги України сприйняли у США

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc