СвітЗеленський зустрівся із президенткою Молдови 

Зеленський зустрівся із президенткою Молдови 

У столиці Албанії президент України Володимир Зеленський провів зустріч із президенткою Молдови Маєю Санду, аби скоординувати кроки для досягнення сталого миру та обговорити посилення двосторонньої співпраці.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на президента України.

«Зустрівся з Президенткою Молдови Маєю Санду. Говорили про кроки для досягнення сталого миру та посилення нашої двосторонньої співпраці. Для України зараз пріоритет – повне припинення вогню щонайменше на 30 днів. Це має дати основу для дипломатії», – наголошує глава держави.

Президенти також обговорили енергетичну безпеку, європейську інтеграцію, вплив результатів виборів у Європі на політичні процеси та гібридні загрози з боку росії.

Нагадаємо, президент України та європейські лідери провели розмову з Трампом.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc