СвітЗеленський знову розмовляв з Трампом

Зеленський знову розмовляв з Трампом

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час саміту «Великої сімки» провів розмову з очільником США Дональдом Трампом.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву глави України під час пресконференції за підсумками пленарного засідання «Підтримуй Україну».

«Це була дуже гарна розмова в межах засідання країн «Великої сімки» під керівництвом Канади. Ми дуже сподіваємося на те, що Сполучені Штати продовжать підтримку на зразок інших партнерів», — заявив Зеленський.

Він також наголосив, що важливо «не втратити єдність між Європою і Трампом».

Нагадаємо, раніше Зеленський і Трамп розмовляли 12 лютого.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc