СвітЄС виділить значну суму коштів для незалежних українських медіа

ЄС виділить значну суму коштів для незалежних українських медіа

Європейський Союз виділить пакет допомоги для незалежних українських медіа. Мова йде про 10 мільйонів євро.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на «Укрінформ».

Посолка ЄС в Україні Катаріна Матернов повідомила, що зараз триває обговорення щодо виділення 7 млн євро найближчим часом, з яких 2 млн підуть на діяльність «Репортерів без кордонів», зокрема субсидування невеликих ЗМІ та підтримки продакшну для журналістів під загрозою.

Ще 3 мільйони направлять до Internews для Фонду розвитку медіа для субгранту, і по 1 мільйону для Інституту масової інформації із субгрантом для малих і середніх медіа, а також на кілька інших менших проєктів.

Заразом у травні ЄС планує оголосити конкурс на 3 мільйони євро спеціально для регіональних ЗМІ та незалежних журналістів.

За словами Матернової, ще з лютого 2022 року ЄС виділив 37 млн ​​євро для незалежних медіа в Україні, а з 2017 року — понад 100 млн євро.

Нагадаємо, ЄС припинив обговорення конфіскації заморожених активів росії.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc