СвітЄрмак та Свириденко їдуть на переговори зі США

Єрмак та Свириденко їдуть на переговори зі США

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко сьогодні, 23 лютого їдуть на переговори зі США.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на форум «Україна. Рік — 2025».

Єрмак уточнив, що йдеться про наступний раунд переговорів з американськими партнерами.

Він запевнив, що всі партнери України «сьогодні глобально з нами». Також голова Офісу президента наголосив на важливості гарантій безпеки.

«Ми робимо все необхідне, щоб не втратити підтримки всіх партнерів. Не всі ці стосунки завжди прості. Ми сьогодні бачимо момент, коли цю війну можна зупинити», — заявив він.

Нагадаємо, Трамп оголосив про другий раунд мирних перемовин щодо України.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc