СвітВерховний лідер Ірану зробив першу публічну заяву після оголошення перемир’я

Верховний лідер Ірану зробив першу публічну заяву після оголошення перемир’я

Аятола Алі Хаменеї заявив про перемогу над Ізраїлем і сказав, що його країна «дала ляпаса Америці».

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Радіо Свобода.

У своєму зверненні він сказав, що США втрутилися у війну лише тому, що «відчували, що якщо вони не втрутяться, то сіоністський режим буде повністю знищений». Але, за його словами, США «не отримали жодного виграшу від цієї війни».

Нагадаємо, в Ірані підтвердили початок перемир’я з Ізраїлем.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc