СвітВ Японії почнуть ув'язнювати велосипедистів?

В Японії почнуть ув’язнювати велосипедистів?

У Японії тепер можуть посадити велосипедиста в тюрму за використання телефону.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на BBC.

Новий закон забороняє користуватися телефоном під час їзди. Покарання — штраф $655, або ж увʼязнення на 6 місяців. Через кілька годин після того, як закон набув чинності, виявили одразу п’ятьох порушників.

Нагадаємо, на Рівненщині зловили псевдомінерку.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc