СвітВ Іспанії сьогодні вийшли з ладу всі мережі мобільного зв'язку

В Іспанії сьогодні вийшли з ладу всі мережі мобільного зв’язку

Відсутній мобільний зв’язок та інтернет. Значно постраждали такі міста, як Мадрид, Барселона, Валенсія і Севілья.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на LBC.

Ймовірна причина проблеми – збій у системі Telefónica, яка є оператором більшості мобільних мереж Іспанії. Повідомляється, що компанія провела оновлення мережі, яке пішло не за планом.

Це вже другий великий збій інфраструктури в Європі менш ніж за місяць: нагадаємо, наприкінці квітня в Іспанії та Португалії раптово зникло “світло”: мільйони людей тоді залишилися без електроенергії.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc