СвітВ аеропорту Мумбаї в багажі чоловіка знайшли майже 50 отруйних змій

В аеропорту Мумбаї в багажі чоловіка знайшли майже 50 отруйних змій

В аеропорту індійського міста Мумбаї чоловік намагався незаконно перевезти з Таїланду 52 рептилії, серед яких було 47 отруйних змій. Його заарештували.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на митну службу Мумбаї.

У громадянина Індії вилучили трьох павукохвостих гадюк, п’ять зубчатих листових черепах та 44 індонезійських гадюк.

До слова, ввезення тварин до країни не є незаконним, але закон Індії про охорону дикої природи забороняє ввозити певні види. Зокрема ті, які перебувають під загрозою зникнення або охороняються державою.

Крім того, пасажир повинен отримати необхідні дозволи та ліцензії перед ввезенням до країни диких тварин.

Нагадаємо, на Рівненщині чоловік потрапив у реанімацію через укус змії.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc