СвітУкраїна отримала 1,2 мільярда доларів від Японії: куди спрямують кошти

Україна отримала 1,2 мільярда доларів від Японії: куди спрямують кошти

Україна отримала близько 1,2 мільярда доларів від Японії через проєкти Світового банку.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля.

Гроші надійшли у листопаді-грудні й спрямовані на проєкти у соціальній, медичній, освітній сферах, відновлення та підтримку бізнесу.

А саме:

  • 602 мільйонів доларів надано в межах проєкту INSPIRE на забезпечення соцзахисту малозабезпечених та вразливих верств населення;
  • 400 мільйонів доларів за програмою SURGE на фінансування відновлення та стійкості України;
  • 250 мільйонів доларів за проєктом RISE на розвиток приватного сектору;
  • 220 мільйонів доларів у межах проєкту THRIVE задля підвищення ефективності державних витрат на охорону здоров’я;
  • 200 мільйонів доларів – проєкт LEARN для розбудови безпечного й комфортного освітнього середовищ.

Нагадаємо, Україна отримає 18,1 мільярда євро кредиту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc