СвітУкраїна і Японія підписали важливу угоду

Україна і Японія підписали важливу угоду

Україна і Японія підписали двосторонню безпекову угоду. Цьогоріч Японія надасть Україні $4,5 мільярда допомоги й продовжить підтримувати протягом усього 10-річного терміну дії угоди.

Про це пише видання Бабель.

Японія продовжить запроваджувати санкції проти росії, буде допомагати у притягненні агрессора до відповідальності та відбудови України. Також країна передаватиме нелетальне обладнання, лікуватиме українських поранених, співпрацюватиме з Україною в галузях розвідки та захисті секретної інформації. Окремий блок угоди стосується співпраці в галузі промисловості.

Це перша безпекова угода, укладена Україною з державою Тихоокеанського регіону. Для Японії такий тип угоди та рівень підтримки – безпрецедентні.

Нагадаємо, відомо, коли США та Україна укладуть безпекову угоду.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc