СвітУ США відбулися протести проти політики Трампа (ФОТО)

У США відбулися протести проти політики Трампа (ФОТО)

У низці американських міст, у суботу 19 квітня, противники політики адміністрації президента США Дональда Трампа вийшли на протести.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Associated Press.

Ці протести «50501» («50 протестів, 50 штатів, 1 рух») припали на 250-ту річницю початку Війни за незалежність США. Зокрема, люди вийшли на вулиці з гаслом на плакатах «Без королів».

Один житель Бостона Джордж Браянт сказав, що він стурбований тим, що президент створює «поліційну державу». Він тримав табличку з написом: «Фашистський режим Трампа має піти зараз!».

У Денвері сотні протестувальників зібралися біля Капітолія штату Колорадо з плакатами «Руки геть!» на знак солідарності з іммігрантами. Люди розмахували прапорами США, деякі з них тримали стяги догори ногами, що символізує негаразди. Протестувальники, що виступили проти депортації, пройшлися і нью-йоркським Мангеттеном.

5prjgd-f6467f21d465b3d3a4cf75842192c231

IMG_20250420_141139_234

IMG_20250420_141142_676

IMG_20250420_141146_070

IMG_20250420_141150_071

IMG_20250420_141155_651

Тисячі людей також влаштували марш у центрі Портленда, штат Орегон, а в Сан-Франциско сотні демонстрантів говорили про імпічмент. Американці вийшли й у центр міста Анкоридж, що у штаті Аляска.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc