СвітУ Німеччині підлітки із ножем напали на 15-річного українця

У Німеччині підлітки із ножем напали на 15-річного українця

19 травня у Дортмунді між двома групами підлітків розпочалась словесна суперечка, яка переросла у бійку. Внаслідок сутички 15-річний підліток, який проживає у Арнсбергу, отримав ножове поранення.

Про це інформує німецьке видання Bild.

Німецькі правоохоронці зазначили, що підліток отримав серйозне поранення і його життя перебувало під загрозою. Втім, лікарям вдалося врятувати хлопця.

Нагадаємо, на початку року у Німеччині вбили 17-річного баскетболіста Володимира Єрмакова.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc