За словами генпрокурора Молдови, особи систематично їздили до Сербії для участі у навчаннях, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на NewsMaker.
Голова поліції також наголосив, що більшість учасників пройшли навчання у інструкторів з рф, зокрема поводженню з вогнепальною зброєю та спеціальним спорядженням.
Усі ці елементи були підготовлені в контексті можливих протестів, де вони мали відігравати роль провокації, дестабілізації та подальших дій.
Нагадаємо, чи збили БпЛА над Данією та Норвегією.
