У Мексиці яскраво розпочали святяскрти День мертвих. Сотні людей вийшли на вулиці, перевтілившись у легендарну Катріну — символ цього свята.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на AP.
Тисячі мешканців і туристів у кольорових костюмах та з традиційним гримом заповнили вулиці Мехіко під час щорічного параду Катріни, який відбувається напередодні Дня мертвих. У 2025 році свято відзначатимуть 2 листопада.
День мертвих (іспанською — Día de los Muertos) — традиційне мексиканське свято, під час якого сім’ї вшановують пам’ять померлих близьких. За віруваннями, у ці дні душі повертаються до світу живих.






Свято має католицьке коріння й пов’язане з Днем усіх святих. Його відзначають наприкінці жовтня — на початку листопада не лише в Мексиці, а й у країнах із великою мексиканською діаспорою.
Нагадаємо, як рівняни ставляться до святкування Гелловіну.
