СвітУ Лос-Анджелесі ввели комендантську годину через протести

У Лос-Анджелесі ввели комендантську годину через протести

Вона діятиме з 20:00 до 6:00 за місцевим часом.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Axios.

Загалом мітинги у центрі Лос-Анджелеса тривають п’ятий день. За цей час заарештували щонайменше 378 осіб.

IMG_20250611_090323_195

IMG_20250611_090326_691

IMG_20250611_090330_415

Нагадаємо, поліція у Лос-Анджелесі вистрілила гумовою кулею в голову фотографу.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc