СвітУ Джо Байдена діагностовано коронавірус

У Джо Байдена діагностовано коронавірус

Під час участі у щорічній конференції UnidosUS у Лас-Вегасі президент США Джо Байден здав позитивний текст на коронавірус. Білий дім повідомив, що глава держави має нежить, непродуктивний кашель та відчуває загальну слабкість.

Як пише CNN, візит Байдена до Невади перервано, він відбув до рідного для себе штату Делавер, де перебуватиме на самоізоляції у будинку в місті Рехобот-Біч. Лікар президента заявив, що його пацієнт вжив першу дозу препарату від ковіду Paxlovid.

Підозра на коронавірус була у Байдена під час теледебатів із Дональдом Трампом, коли демократ мав відчутно хриплий та слабкий голос. Проте, за словами самого президента, ковід-тести тоді дали негативний результат.

Нагадаємо, Байден перед журналістами назвав Зеленського Путіним

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc