СвітТрамп їде до Британії на зустріч з королем та прем’єром

Трамп їде до Британії на зустріч з королем та прем’єром

Президент США Дональд Трамп і перша леді вирушать до Лондона, аби зустрітися з королівською родиною, прем’єром і бізнес-лідерами.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на сайт Білого дому.

У середу американський лідер та Меланія Трамп відвідають Віндзорський замок, де зустрінуться з членами королівської родини та вшанують пам’ять Королеви Єлизавети ІІ. Запланований також державний банкет на честь візиту.

У четвер відбудеться зустріч президента США з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, а також із ключовими британськими бізнес-лідерами. О 14:20 за місцевим часом (16:20 за Києвом) пройде спільна пресконференція Трампа й Стармера.

Після завершення офіційної програми президент та перша леді повернуться до Вашингтона.

Нагадаємо, Трамп натякнув, що лише він може налагодити діалог між Зеленським і путіним.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc