Президент США Дональд Трамп і перша леді вирушать до Лондона, аби зустрітися з королівською родиною, прем’єром і бізнес-лідерами.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на сайт Білого дому.
У середу американський лідер та Меланія Трамп відвідають Віндзорський замок, де зустрінуться з членами королівської родини та вшанують пам’ять Королеви Єлизавети ІІ. Запланований також державний банкет на честь візиту.
У четвер відбудеться зустріч президента США з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, а також із ключовими британськими бізнес-лідерами. О 14:20 за місцевим часом (16:20 за Києвом) пройде спільна пресконференція Трампа й Стармера.
Після завершення офіційної програми президент та перша леді повернуться до Вашингтона.
Нагадаємо, Трамп натякнув, що лише він може налагодити діалог між Зеленським і путіним.
