Президент США Дональд Трамп заявив, що патрулюватиме вулиці Вашингтона спільно із поліцією та військовими в межах своєї кампанії боротьби зі злочинністю в американській столиці.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на телефонне інтерв’ю Трампа Тодду Старнсу, яке цитує Washington Post.
«Я сьогодні ввечері кудись піду, це секрет, але я піду. Я збираюся вийти сьогодні з поліцією та з військовими, звісно», — заявив Трамп.
Він також похвалив американських нацгвардійців, заявивши, що вони роблять «фантастичну справу» та додав, що він разом із ними «займуться ділом».
Нагадаємо, Трамп бере паузу у мирних зусиллях, поки не відбудеться зустріч Зеленського з путіним.
