Проєкт угоди, який був надісланий Вашингтону та Тегерану, розглядається як остання спроба зупинити повномасштабні удари США по іранській енергосистемі та критичній інфраструктурі.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на CNN.
Пакистан, Єгипет і Туреччина виступали посередниками між двома воюючими країнами, але непрямі переговори зайшли в глухий кут минулого тижня.
Трамп раніше пригрозив масованими атаками, якщо Іран не розблокує Ормузьку протоку.
Нагадаємо, країни Перської затоки хочуть побудувати нафтопроводи в обхід Ормузької протоки.
