СвітТрамп наказав припинити всі відносини з Іспанією

Трамп наказав припинити всі відносини з Іспанією

Президент США Дональд Трамп наказав припинити всі відносини з Іспанією. Сталося це після того, як вона відмовила Сполученим Штатам у використанні військових баз.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву сторінки Білого дому Rapid Response 47 в соцмережі X.

«Деякі європейські країни були корисними, а деякі – ні, і я дуже здивований. Німеччина була чудовою. Іспанія була жахливою. Насправді, я сказав Скотту Бессенту (глава Мінфіну США) припинити всі відносини з Іспанією», – сказав Трамп.

Крім того, американський президент зауважив, що також “незадоволений Британією”.

До слова, Іспанія відмовилася підтримувати операцію США проти Ірану, тому американські літаки довелося вивозити з іспанських баз.

Нагадаємо, щонайменше дев’ять людей загинули через напад на консульство США в Пакистані.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc