Президент США Дональд Трамп наказав припинити всі відносини з Іспанією. Сталося це після того, як вона відмовила Сполученим Штатам у використанні військових баз.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на заяву сторінки Білого дому Rapid Response 47 в соцмережі X.
«Деякі європейські країни були корисними, а деякі – ні, і я дуже здивований. Німеччина була чудовою. Іспанія була жахливою. Насправді, я сказав Скотту Бессенту (глава Мінфіну США) припинити всі відносини з Іспанією», – сказав Трамп.
Крім того, американський президент зауважив, що також “незадоволений Британією”.
До слова, Іспанія відмовилася підтримувати операцію США проти Ірану, тому американські літаки довелося вивозити з іспанських баз.
Нагадаємо, щонайменше дев’ять людей загинули через напад на консульство США в Пакистані.
