Президент США Дональд Трамп разом із трьома лідерами близькосхідних країн (Єгипту, Катару і Туреччини) підписав мирну угоду щодо Сектора Гази.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на CNN.
Підписання угоди відбулося під час мирного саміту в Шарм-ель-Шейху, Єгипет.
Американський лідер подякував своїм чиновникам і помічникам за те, що вони домоглися того, що він вважав “найскладнішою” угодою.
«Я думав, що це буде, ймовірно, найскладнішою, і, можливо, у багатьох відношеннях так і було, але у нас було багато талановитих людей. У нас був приголомшливий набір талантів, і нам допомогли, зокрема, країни, представлені за цим столом», – зазначив Трамп.
Водночас змісту документа поки що не розкривають.
Нагадаємо, ХАМАС звільнив першу групу ізраїльських заручників.
