СвітТрамп долучився до підписання мирної угоди про Газу

Трамп долучився до підписання мирної угоди про Газу

Президент США Дональд Трамп разом із трьома лідерами близькосхідних країн  (Єгипту, Катару і Туреччини) підписав мирну угоду щодо Сектора Гази.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на CNN.

Підписання угоди відбулося під час мирного саміту в Шарм-ель-Шейху, Єгипет.

Американський лідер подякував своїм чиновникам і помічникам за те, що вони домоглися того, що він вважав “найскладнішою” угодою.

«Я думав, що це буде, ймовірно, найскладнішою, і, можливо, у багатьох відношеннях так і було, але у нас було багато талановитих людей. У нас був приголомшливий набір талантів, і нам допомогли, зокрема, країни, представлені за цим столом», – зазначив Трамп.

Водночас змісту документа поки що не розкривають.

Нагадаємо, ХАМАС звільнив першу групу ізраїльських заручників.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc