СвітСирійські повстанці заявили про звільнення Дамаску та втечу Асада з міста

Сирійські повстанці заявили про звільнення Дамаску та втечу Асада з міста

Сирійські повстанці угруповання «Хайят Тахрір аш-Шам» заявили про те, що їхні бійці зайняли  столицю Сирії – місто Дамаск. А її диктатор, Башар Асад, ймовірно, втік із країни.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на речника підполковника Хасана Абдель Гані та Reuters.

«Ми оголошуємо місто Дамаск вільним від диктатора Башара аль-Асада», — написав речник.

Разом з тим, агенція Reuters, посилаючись на командування сирійської армії, повідомляє, що Башар Асад утік із країни, а його режим у Сирії — впав.

AP Photo / Omar Sanadiki
AP Photo / Omar Sanadiki

Тим часом сотні жителів Дамаску вийшли на вулиці святкувати прихід сирійських повстанців.

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, що сирійські повстанці контролювали половину Алеппо.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc