СвітСША здійснили тестовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III

США здійснили тестовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III

Сьогодні, 19 лютого Сили оборони США ще раз здійснили випробувальний запуск міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Командування глобальних ударів Повітряних сил США.

Об’єднана команда військовослужбовців запустила неозброєну міжконтинентальну балістичну ракету Minuteman III 19 лютого о 01:00 за тихоокеанським часом з авіабази в Луїзіані (о 07:00 за Києвом).

Носій міжконтинентальної балістичної ракети подолав приблизно 4200 миль (понад 6700 кілометрів) до випробувального полігону протиракетної оборони імені Рональда Рейгана, розташованого на Маршаллових островах.

У командуванні зазначили, що такі випробування відбувалися вже понад 300 разів, і запуск є частиною зобов’язання країни перед союзниками підтримувати надійні засоби стримування.

До слова, Minuteman III — це американська міжконтинентальна балістична ракета. Стоїть на озброєнні Повітряних сил США з 1970 року. Дальність її польоту становить приблизно 9,5 тисячі кілометрів.

Нагадаємо, попередній запуск в США відбувся 5 листопада о 23:01 за тихоокеанським часом з авіабази у Каліфорнії (о 05:01 6 листопада за Києвом).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc