Деякі американські чиновники зазначили, що взаємодія адміністрації Трампа з Білоруссю «є частиною довгострокової, ширшої стратегії, спрямованої на виведення Мінська з геополітичної орбіти москви». У рамках цього також обговорюється можливе послаблення санкцій щодо калійного сектору Білорусі.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Reuters.
Наразі немає точної інформації, коли і за яких умов може відбутися звільнення.
Нагадаємо, США поставили Україні ультиматум.
