СвітСША долучилися до ударів по Ірану: що каже Трамп

США долучилися до ударів по Ірану: що каже Трамп

США приєдналися до операції Ізраїлю проти ядерних і військових об’єктів Ірану. Завдано ударів по трьох об’єктах.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис Трампа у його соцмережі Truth Social.

«Ми завершили нашу винятково успішну атаку на три ядерні об’єкти в Ірані – Фордо, Натанз та Ісфахан. Усі літаки покинули повітряний простір Ірану», – повідомив він.

За словами Трампа, на об’єкт у Фордо було скинуто всі бомби, а літаки благополучно повертаються на базу.

«Привітання нашим великим американським воїнам. У світі немає іншої армії, здатної на таке. Зараз – час для миру», – додав він.

Нагадаємо, Трамп хотів переговорів з Іраном, але не змогли “додзвонитися в бункер”.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc