Міністерство юстиції США провело масштабну операцію проти кіберсхеми, в межах якої північнокорейські агенти під виглядом віддалених IT-фахівців влаштовувалися на роботу до провідних американських компаній.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Politico.
Вони використовували викрадені особисті дані та інструменти ШІ для проходження співбесід, а зароблені кошти направляли на фінансування програми озброєнь КНДР. Корейці також не гребували промисловим шпигунством і крадіжкою коштів компаній.
Нагадаємо, стало відомо, як КНДР постачає зброю росії.
