Світросія та Північна Корея почали будівництво першого спільного автомобільного мосту

росія та Північна Корея почали будівництво першого спільного автомобільного мосту

росія та Північна Корея 30 квітня розпочали будівництво автомобільного мосту між країнами, який перетне річку Туманну. Переправа є частиною зусиль щодо зміцнення їхнього стратегічного партнерства.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Reuters.

Міст будується поблизу наявного «Мосту Дружби» — залізничного мосту, який ввели в експлуатацію в 1959 році після Корейської війни.

На церемонії, присвяченій початку будівництва нового мосту, прем’єр-міністр росії Михайло Мішустін заявив, що це знаменна подія у російсько-північнокорейських відносинах, цитує його державне інформаційне агентство ТАСС.

«Це значення виходить далеко за межі просто інженерного завдання. Це символізує наше спільне бажання зміцнювати дружні, добросусідські відносини та розширювати міжрегіональну співпрацю», — сказав Мішустін.

Новий міст матиме довжину 850 метрів і з’єднається з російською системою автодоріг. Його планують збудувати до літа 2026 року. Наразі між рф та КНДР є лише залізничне та авіасполучення.

Нагадаємо, КНДР уперше визнала, що допомогла росії у війні проти України: на честь цього поставлять пам’ятник.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc