Йдеться про базу «Рибачий» в акваторії бухти Крашенинникова на півдні півострова. Судячи зі супутникових знімків, частина одного з пірсів відхилилася від свого первісного становища, що може вказувати на те, що він відірвався від причалу. Наразі пірс нахилений під «жахливим кутом» і не придатний для швартування кораблів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на The Telegraph.
У пункті базуються сучасні атомні підводні човни типу «Борей» та радянські «Дельти». Однак, згідно з попереднім аналізом, вони не постраждали, оскільки не були пришвартовані біля пошкодженого причалу на момент цунамі.
Нагадаємо, 30 липня біля берегів Камчатки стався найсильніший з 1952 землетрус магнітудою 8,8. Поштовхи викликали кілька хвиль цунамі заввишки до 4 метрів, які вдарили по російському півострову та прибережним зонам Китаю, Тайваню, Індонезії та Японії. Також сталося виверження вулкану.
