Світрф знову почала бити по Україні небезпечними північнокорейськими балістичними ракетами

рф знову почала бити по Україні небезпечними північнокорейськими балістичними ракетами

Під час удару 31 липня рф використала ракету КN-23 з КНДР. Пуск було зроблено в напрямку Білої Церкви, але ракета просто упала на території Київщини, вона вибухнула у повітрі. До цього окупанти не використовували ракети з КНДР п’ять місяців.

Про це інформує Defense Express.

Ці ракети мають більшу дальність, ніж «Іскандер», але вони дуже неточні, тому можуть впасти де завгодно.

Тим часом показали відео, як танкісти Третьої Штурмової Бригади потужно розмотали ворога.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc