СвітПовідомили втрати армії рф у Курській області

Повідомили втрати армії рф у Курській області

У боях в Курській області армія росії втратила вже 20 842 людини. З них знищено 7905 солдатів, а поранено — 12 220.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського.

У полон вдалося захопити ще 717 росіян. Також Сили оборони знищили на цьому напрямку:

  • 54 танки;
  • 276 бойових броньованих машин;
  • 107 гармат та мінометів;
  • 5 РСЗВ;
  • 659 одиниць автомобільної техніки.

«Зараз росія прагне, щоб українські війська вийшли із цієї території. Ворог зосередив там близько 45 тисяч військових. І намагається збільшити їхню кількість. Власних військ росії на цей напрямок не вистачає, тому вони намагаються залучити туди військових з Північної Кореї», — заявив Сирський.

Він також додав, що за даними розвідки росіяни планували наступати на Сумському напрямку за прикладом наступу на півночі Харківщини у травні. Тому Сили оборони діяли на випередження та перенесли бойові дії на російську територію.

Нагадаємо, на Курщині побільшало військових КНДР

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc