У Франції правоохоронці затримали двох осіб, яких підозрююють у резонансному пограбуванні Лувру.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Le Figaro.
Обох чоловіків узято під варту за підозрою в організованому пограбуванні та участі у злочинному угрупованні. Одного з них заарештували в аеропорту Руассі, коли він намагався вилетіти до Алжиру. Другого затримали в паризькому регіоні, у районі Сен-Дені. Правоохоронці продовжують розшук можливих спільників.
Слідство встановило, що в галереї Наполеона зловмисники залишили понад 150 доказів – зокрема ДНК, відбитки пальців та інші сліди.
Попри затримання підозрюваних, викрадені коштовності – вісім предметів загальною вартістю близько 88 млн євро – досі не знайдені. Йдеться про діадеми, намиста, сережки та брошки, які колись належали імператриці Марії-Луїзі, королеві Гортензії, королеві Марії-Амелії та імператриці Євгенії, дружині Наполеона III.
Відомо, що корону імператриці Євгенії виявили неподалік музею – пошкоджену та, ймовірно, кинуту грабіжниками під час втечі.
Нагадаємо, 19 жовтня у Франції було пограбовано Лувр – головний музей країни. Зловмисники викрали вісім унікальних експонатів загальною вартістю близько 102 млн доларів.
