СвітПодружжя Байден поділилися останньою світлиною з Білого дому

Подружжя Байден поділилися останньою світлиною з Білого дому

Президент США Джо Байден, за кілька годин до завершення свого президентського терміну, опублікував останню світлину зі своєю дружиною Джилл Байден у Білому домі.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис Байдена у соцмережі Х.

«Ще одне селфі «на доріжку». Ми любимо тебе, Америка», – йдеться у підписі до фото.

Нагадаємо, що президент США Джо Байден, за кілька годин до завершення свого президентського терміну, ухвалив рішення про помилування низки посадовців, яких, на його думку, може очікувати необґрунтоване переслідування.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc