В росії на Камчатці після масштабного землетрусу почалося виверження вулкана. Активізувався найвищий вулкан Євразії – Ключевська сопка.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Єдину геофізичну службу російської Академії наук.
Розпечена лава почала сходити по західному схилу Ключевської сопки. Над вулканом стоїть сяйво, чутно вибухи від викидів попелу та лави.
Вдень 30 липня вулкан, за даними російських геофізиків, викинув трикілометрову хмару попелу, після чого пішла лава. Ключевська сопка й до цього демонструвала ознаки активізації – сяйво над кратером та викиди попелу.
Але після землетрусу, який струсив Камчатку в ніч на 30 липня (за київським часом) процеси у вулкані значно активізувалися. Зокрема почалися масштабні викиди лави.

Нагадаємо, що в ніч на 30 липня за київським часом у росії біля берегів Камчатки, що на Далекому Сході, стався сильний землетрус. Його охрестили найпотужнішим в регіоні за останні понад 70 років, адже магнітуда склала майже 9 балів.
Нагадаємо, у Китаї в небезпеці опинились 127 млн людей.
