СвітНазвано небезпеку пізніх перекусів

Названо небезпеку пізніх перекусів

Якщо вживати їжу пізно вночі, то накопичуватиметься більша кількість жиру, а наступного дня відчуватимете себе голоднішими. Такого висновку дійшли вчені з Гарвардського університету.

Пізній прийом їжі підвищує небезпеку ожиріння, уповільнює обмін речовин та провокує почуття голоду наступного дня. Лікарі вже багато років радять людям не приймати їжу після 10 вечора, оскільки у нас просто немає часу спалити ці калорії перед сном. І ось тепер дослідники з Гарварду встановили, що негативні наслідки пізніх прийомів їжі відчуваються і наступного дня, викликаючи так званий ефект доміно.

Любителі пізніх перекусів з набагато більшою ймовірністю додавали у вазі. Автори дослідження довели, що час прийому їжі має визначальне значення, навіть коли решта залишається незмінним.

Нагадаємо, 10 найефективніших продуктів для збереження молодості.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc