У російському Омську потужно палає завод, який випускає танки та важкі вогнеметні системи “Солнцепек”. Там спалахнув дах одного з цехів.
Про це пише місцевий чиновник.
Попередньо площа займання становить 50 квадратних метрів. Густий чорний дим видно практично з усіх районів міста.

Нагадаємо, росіяни обстріляли власний літак.
