СвітНа Місяці створять систему зв’язку

На Місяці створять систему зв’язку

Систему зв’язку планують повністю ввести в експлуатацію до 2030 року. Хочуть розмістити на орбіті Місяця п’ять супутників, які працюватимуть на місячні місії.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ESA.

Система «Місячне світло» включатиме один супутник для зв’язку і чотири для навігації. Ці апарати розмістять на спеціально обраних орбітах, щоб охопити південний полюс Місяця – регіон, де зосереджено багато майбутніх космічних програм. Зв’язок із Землею підтримуватиметься через три наземні станції, що забезпечить передачу даних на відстань до 400 тисяч кілометрів.

у найближчі 20 років на Місяць планується понад 400 місій – як державних, так і приватних. Система «Місячне світло» надасть цим місіям точні навігаційні дані та надійний зв’язок із Землею, що дасть змогу підвищити безпеку й ефективність роботи на місячній поверхні.

Нагадаємо, китайський літаючий автомобіль подолав відстань у 80 км.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc