СвітНа Курщині побільшало військових КНДР

На Курщині побільшало військових КНДР

В Курській області вже перебувають 11 тисяч військових із Північної Кореї. Про збільшення кількості військових КНДР інформування українська розвідка.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на вечірнє відеозвернення Володимира Зеленського.

Глава держави  зазначив, що під час доповідей військового керівництва, окремо обговорили Курську операцію.

“Вже три місяці наших активних дій на Курщині незабаром. І це важливо – тримаємо цю “санітарну зону” у визначених районах поблизу нашого державного кордону. І маємо цінувати значення цієї операції – Курської операції – для поповнення нашого обмінного фонду. Це дуже допомогло звільненню наших людей із російського полону”, — зазначає президент.

Була сьогодні також окрема доповідь ГУР і Служби зовнішньої розвідки щодо північнокорейських військових на території Росії.

“Уже 11 тисяч у Курській області. Ми бачимо збільшення північних корейців і не бачимо збільшення реакції партнерів, на жаль”, — сказав Зеленський.

Нагадаємо, оцінили шанси солдатів КНДР на війні

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc