Йдеться про ймовірно затонуле місто поблизу Куби. Воно може бути старшим за єгипетські піраміди, що може змінити уявлення про історію людства.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Daily Galaxy.
Це місце вперше помітили канадські морські інженери Пауліна Зелітскі та Пол Вайнцвейг у 2001 році під час експедиції з картографування дна океану поблизу Куби. Воно знаходиться на глибині понад 600 метрів.
Сканування сонаром виявило структури, що нагадують піраміди, дороги та інші будівлі, які свідчили про наявність складного міського центру. Як пише Daily Mail: цьому місту, ймовірно, понад 6000 років.
Учені розділилися в думках. Одні впевнені в тому, що ці утворення на дні океану були побудовані людьми, а інші вважають, що їхнє місцезнаходження вказує на те, що це не затонуле місто.
Якщо ж дослідження підтвердять, що це місто звела стародавня цивілізація тисячі років тому, це може переписати історію людства. Адже може вказати на те, що розвинені міські центри існували ще задовго до єгиптян.
Нагадаємо, над єгипетськими пірамідами виявили плазмові бульбашки.
