Світ«Майбутнє почалося»: Орбан приїхав до Трампа

«Майбутнє почалося»: Орбан приїхав до Трампа

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зустрівся з обраним президентом США Дональдом Трампом у його резиденції Мар-а-Лаго. Під час цієї зустрічі там також був бізнесмен і соратник Трампа Ілон Маск й номінант на посаду радника з національної безпеки Майк Волц.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на допис прем’єра в соцмережі X.

Мету візиту прем’єр не повідомив, зазначивши тільки, що був у резиденції  Мар-а-Лаго післяобідній час. Також Орбан підписав свої фото з візиту словами «Майбутнє почалося».

 

Нагадаємо, ми повідомляли раніше, як Орбан відреагував на план перемоги Зеленського.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc