СвітКому в Норвегії хочуть заборонити соцмережі?

Кому в Норвегії хочуть заборонити соцмережі?

У Норвегії дітям до 15 років заборонено користуватися соцмережами. Таке рішення ухвалив уряд Норвегії.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на The Guardian.

Таким чином керівна партія лейбористів намагається допомогти батькам, які “прагнуть захистити своїх дітей, але не можуть сказати їм чітке “ні”.

Додамо, що раніше в Норвегії дітям до 13-ти років не можна мати сторінки у соцмережах. Однак, на практиці ця норма не виконується. Згідно з дослідженнями, половина 9-річних дітей та аж 72% 11-річних все таки спілкуються та переглядають контент онлайн.

Уряд переконаний, що із запровадженням нового вікового цензу обійти обмеження стане складніше.

Нагадаємо, в Австралії також анонсували заборону дітям користуватися соцмережами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc