СвітКір Стармер оголосив про відставку з посади прем'єр-міністра Британії

Кір Стармер оголосив про відставку з посади прем’єр-міністра Британії

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про відставку з посади та залишає лідерство в Лейбористській партії. Політик уже офіційно повідомив про своє рішення короля Чарльза III.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Sky News.

«Кожне мною ухвалене рішення було про те, щоб ставити на перше місце країну, яку я люблю. Саме тому я йду з посади лідера Лейбористської партії. Я вже говорив з Королем і проінформував його про своє рішення», — заявив Стармер.

Стармер повідомив, що попросив Національний виконавчий комітет лейбористів підготувати все для виборів нового прем’єра. Висування кандидатів розпочнеться 9 липня і закінчиться 16 липня, перед літньою перервою в роботі парламенту.

«Зараз моя партія ставить питання: чи є я найкращим кандидатом, щоб очолити нас на наступних загальних виборах. Я почув відповідь нашої парламентської фракції на це питання і з гідністю приймаю цю відповідь», — сказав Стармер.

Якщо на посаду прем’єра претендуавтиме більше ніж одна людина, Кір Стармер залишиться на посаді прем’єр-міністра Великої Британії до вересня, поки в країні не оберуть нового главу уряду.

Нагадаємо, у Лондоні підпалили будинок премʼєра Кіра Стармера.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc